FORTE MEDCARE İLE
DOĞRU TEDAVİYE ERİŞİN

Dünyada 30 ülkede stratejik partnerleri, 4 ülkede ofisi bulunan, toplantı ve etkinlik hizmetleri alanında servis veren, sektöründe öncü olmayı başarmış Forte Turizm, A grubu seyahat acentesi olarak 2001 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan Forte Turizm, bu felsefe ile çalışan profesyonel ekibi ve 20 yılı aşkın tecrübesi ile başarılarını kanıtlamış köklü bir firmadır.

Uzun yıllar boyunca çoğunlukla ilaç firmalarına ve sağlık profesyonellerine servis veren Forte Turizm’in sağlık sektöründe elde ettiği tecrübe, sağlık turizmi alanında hizmet veren Forte Medcare markasının kurulmasında yol gösterici olmuştur.

Forte Medcare olarak edindiğimiz misyon, dünyanın herhangi bir yerinden bize ulaşmış olan hastalarımızı, ihtiyaçları doğrultusunda en iyi tedavi ile buluşturmak ve hastalarımıza medikal seyahatleri boyunca, sürecin en başından sonuna kadar konforlu ve güvenilir hizmet sunmaktır. Bu doğrultuda iş birliği içerisinde olduğumuz hastaneler en kaliteli tesislere, son teknoloji ekipmanlara, dünya çapında kabul görmüş tıp doktorlarına ve uluslararası kabul görmüş referanslara sahiptir.

Sağlığınız ve memnuniyetiniz bizim için önemlidir! Sizin için en doğru tedavi planının en uygun fiyat ile çıkartılmasından, uçak bileti, konaklama, vize işlemleri, transferler gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm lojistik aranjmanların yapılmasına, buradaki kalışınız boyunca talep edebileceğiniz tercümanlık, asistanlık hizmetlerine kadar her adımda sizlerle beraber olacağız.

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz, medikal yolculuğunuzun ilk adımı için BİZE ULAŞIN!