Doğru tercih, güvenli medikal seyahat!

Hakkımızda bölümünde de belirttiğimiz gibi misyonu; dünyanın herhangi bir yerinden ulaşmış bir hasta için, profesyonel ekibi ile, sürecin en başından sonuna kadar, konforlu ve güvenilir hizmet vermek olan Forte Medcare aşağıda bulunan tüm hizmetleri tarafınıza memnuniyetle sunacaktır.

 

Uçak Bileti

Alacağınız hizmetler, randevu tarihleri, kontroller, tedavi süresi gibi birçok etkeni göz önünde bulundurarak gidiş dönüş uçuş planınızı yapıyor ve onayınıza sunuyoruz.

Otel Rezervasyonu

Talebinize ve önceliklerinize bağlı olarak, tedavi alacağınız hastaneye yakın ya da arzu ettiğiniz herhangi bir lokasyonda, konforlu bir şekilde konaklayabileceğiniz, 4 ya da 5 yıldızlı otel seçeneklerini size sunuyoruz.

VIP Transfer Hizmeti

Tedaviniz boyunca, ihtiyacınız doğrultusunda, tüm transferlerinizi planlıyor ve Forte Medcare güvencesiyle, konforlu bir şekilde transferlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Vize

Vize işlemlerinizi gerçekleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Vizeye ihtiyacınız var ise tek yapmanız gereken bizden profesyonel asistanlık hizmeti talep etmektir.

Şehir Turu

Profesyonel tur rehberleri eşliğinde gerçekleşen, şehir turu alternatiflerimizi beğeninize sunuyoruz. Tedaviniz ve kontrolleri arasındaki bekleme sürelerinizi şehir turlarımızla doldurmak size harika bir seyahat deneyimi sunacaktır.

Tercümanlık Ve Asistanlık Hizmetleri

Ekip arkadaşlarımız, tüm tedavi süreciniz boyunca, doktorunuz ile görüşmeleriniz, konaklama ve transfer işlemleriniz sırasında, size gerekli asistanlık ve tercümanlık hizmetini veriyor.

Seyahat Sigortası

Tedavi programınız doğrultusunda, Türkiye’deki kalış sürenizi kapsayan seyahat sigortanızı sizin için organize ediyoruz.

 

Bu hizmetler ve daha fazlası için, BİZE ULAŞIN!