FORTE MEDCARE İLE
HIZLI HİZMET ALIN

İşte maceranız başlıyor!

Deneyiminizin harika geçmesi sizin elinizde! Profesyonel ekibimizle ilk teması kurmak için web sitemiz üzerinden iletişim formumuzu doldurabilir, 0090 850 242 45 49 numaralı whatsapp hattımızdan bize yazabilir ya da 0090 530 905 37 35 numaralı hattımızdan bizi arayabilirsiniz. Tedaviniz ve doktorunuz ile ilgili aklınızdan geçen tüm sorulara memnuniyetle cevap vermeye hazırız.

Size en uygun tedaviyi buluyoruz

Vakanızı en doğru şekilde değerlendirmek ve doktorlarımızdan değerlendirme sonucunuzu almak için, sizlerin de rızası doğrultusunda bazı medikal bilgilerinizi talep edecek ve bunları anlaşmalı olduğumuz kurum ve doktorlarla paylaşacağız. İhtiyaç olması durumunda, doktorlarımızla ücretsiz online görüşme organize edeceğiz. Sizin için en uygun hastaneyi seçip, tedavi planınızı size ileteceğiz.

Seyahatten önceki son adım!

İşte seyahatten önceki son adımdayız! Tedavi planına karar verildikten sonra, seyahatinizi organize edeceğiz. Uçak biletiniz, gerekli transferler ve konaklamanız için, belirlediğiniz tarihlere uygun olarak, rezervasyonlarınızı yapacağız. Seyahat planınızı, gün gün ayrıntılarını görebileceğiniz şekilde, sizinle paylaşacağız.

Hekimlerimizle tanışmaya az kaldı…

Heyecan dorukta! Hekiminizle tanışmaya ve tedavinizi gerçekleştirmeye çok az kaldı. Havaalanında karşılanacak ve seyahat programınız doğrultusunda hastaneye ya da otelinize transfer edileceksiniz. Operasyon öncesinde doktorunuz ile görüşme yapacak, tüm sorularınızı sorabilecek, tüm beklentilerinizi aktarabileceksiniz. Doktor görüşmesinden sonra operasyon öncesi testleriniz ve kontrolleriniz yapılacaktır. Hastanede kalış süreniz boyunca, ihtiyacınız doğrultusunda, size asistanlık ve tercümanlık desteği vereceğimizi bildirmek isteriz.

Seyahatinize eğlence katıyoruz

Seyahatinize biraz eğlence katmak, şehrin tadına varmak hakkınız! Profesyonel tur rehberliği hizmetimiz tam da bu noktada size yardımcı olmak için hazır!

Evinize döndüğünüzde de yanınızdayız

Evinize döndükten sonra, iyi olduğunuzdan emin olmak için sizinle tekrar iletişime geçeceğiz. İhtiyaç duymanız durumunda size doktorunuzla online görüşme organize edeceğiz. Kontrol amaçlı Türkiye’ye gelmeniz gerekirse, size memnuniyetle aynı şekilde destek vereceğiz.